Hobini Burada Paylaş

Hobini Burada Paylaş
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi

Hobini Burada Paylaş projesiyle hobilerinizi ve kendinizi tanıtma fırsatı sunuyoruz. Türkiye’nin en çok okunan hobi bloğu olan hobi dünyası sitesinden isminizle referans alma şansını kaçırmayın.

Hobinizi binlerce kişinin görmesini, beğenmesini ve paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yaptığınız ürünün veya hobinizin açıklamasını, eğer malzeme kullanarak hazırlandıysa; kullandığınız malzemeleri özgün bir şekilde ( Daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış haliyle ) yazarak editörlerimizin kullandığı etuner@outlook.com mail adresine göndermeniz.

Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hazırladığınız makale aşağıdaki kurallara uygunsa içeriğiniz Ziyaretçilerden Gelenler kategorisinde yayınlanacaktır. Bu kategoride yayınlanan içerikler Google aramalarında üst sıralarda çıkacağından bir çok kişi makalelerinizi okuyacak ve sizinle etkileşime geçebilecek.

Hazırladığınız Makalenin Yayınlanması İçin Uyulması Gereken Kurallar;

  • İçeriğiniz  özgün olmalıdır. Tarafınızdan yazılmış olmalı ve şimdiye kadar hiç bir internet ortamında yayınlanmamış olmalıdır. İnternetten alıntı yapılarak yani kopyala yapıştır yöntemiyle hazırlanmış yazılar onaydan geçmez.
  • Tanıtım en az 200 kelime olmalıdır.
  • Eğer Kendi Hazırladığınız youtube videosunu paylaşmak isterseniz. Video linkinizle beraber yine özgün yazılmış video tanıtım yazısını mail adresimize göndermelisiniz.
  • İsim ve Soy isminizi  mail adresinde belirtmelisiniz.
  • Okuyucuların sizinle iletişime geçebilmeleri için sosyal medya linklerinizi gönderebilirsiniz. Telefon, internet sitesi linki makalenizde kesinlikle yayınlanmaz. Tek yapmanız gereken sosyal medya profil linklerinizi hazırladığınız makale içerisine ekleyerek bize göndermeniz.

Örnek Başvuru :
Örnek Başvuru Hobi gönder

 

Hobini Burada Paylaş Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. arzu dedi ki:

    bebek örgüleri sipariş alınır

Sayfa başına git